Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

DREMEL 8200

Nejoblíbenější akumulátorové multifunkční nářadí na trhu - optimalizováno pro náročného kutila

Vypořádejte se se všemi kutilskými pracemi doma i venku s jediným multifunkčním nářadím. Toto akumulátorové nářadí je poháněno 10,8 V lithium-iontovým akumulátorem a svým výkonem se vyrovná i zařízením se síťovým napájením. Plně nabito je již během jedné hodiny, a vy tak práci dokončíte snadno a rychle. Ušetřete čas při výměně příslušenství díky šroubováku integrovanému v čelním krytu EZ Twist. Přejděte v mžiku od řezání k broušení, obrušování či leštění. Brzda motoru zastaví otáčky hned, jak nářadí vypnete, abyste jej mohli odložit a věnovat se dalším projektům. Opracujte hrubý materiál až do perfektně hladkého výsledku.

Využívejte originální příslušenství a nástavce DREMEL na široké spektrum projektů a prací vyžadujících vysokou přesnost, jako jsou například gravírování, frézování, rytí, obrábění kovů, broušení kamene, vrtání do skla, broušení dřeva či leštění různých materiálů.

 

Nejprodávanější

2899
4339128994339
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem


Nejoblíbenější akumulátorové multifunkční nářadí optimalizované pro náročného kutila. Pusťte se do jakéhokoli detailního řezbářství, rytí, frézování, řezání, broušení, obrušování, ostření, leštění a čištění s jediným nářadím.

Výrobce: Dremel
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Původně: 3 599 Kč
Ušetříte: 700 Kč (–19 %)

2 899 Kč / ks

Nejoblíbenější akumulátorové multifunkční nářadí optimalizováné pro náročného kutila. Pusťte se do jakéhokoli detailního řezbářství, rytí, frézování, řezání, broušení, obrušování, ostření, leštění a čištění s jediným nářadím.

Výrobce: Dremel
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Původně: 3 949 Kč
Ušetříte: 790 Kč (–20 %)

3 159 Kč / ks

Nejoblíbenější akumulátorové multifunkční nářadí optimalizované pro náročného kutila. Pusťte se do jakéhokoli detailního řezbářství, rytí, frézování, řezání, broušení, obrušování, ostření, leštění a čištění s jediným nářadím

Výrobce: Dremel
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Původně: 5 349 Kč
Ušetříte: 1 010 Kč (–19 %)

4 339 Kč / ks
 

Nejoblíbenější akumulátorové multifunkční nářadí, v této sadě vylepšen o 2x akumulátor s kapacitou 2,0 Ah. Pusťte se do jakéhokoli detailního řezbářství, rytí, frézování, řezání, broušení, obrušování, ostření, leštění a čištění s jediným nářadím.

Výrobce: Dremel
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Původně: 4 599 Kč
Ušetříte: 800 Kč (–17 %)

3 799 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.