Kmitací pila PST 1000 PEL

Značka: Bosch
4 179 Kč –25 %
PST 1000 PEL 06033A0300 3Jahre Garantie
4 179 Kč –25 % 3 149 Kč 2 602 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Kmitací pila PST 1000 PEL zabezpečuje maximální přesnost v každém materiálu díky osvědčené elektronice Bosch s předvolbou a regulací počtu zdvihů pomocí tlačítkového spínače a integrovaného regulačního kolečka – pro jednoduchý začátek řezání a práci přizpůsobenou druhu materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky inovativní funkcí Bosch CutControl v kombinaci s integrovaným světlem PowerLight a funkci ofukování budete mít optimální výhled na obrobek a můžete jednoduše a bezpečně sledovat linii řezu. Kromě toho se pila PST 1000 PEL díky krytu převodovky vyztuženému hliníkem a silné robustní hliníkové základní desce vyznačuje maximální robustností. Pro domácí kutily s nejvyššími nároky: Maximální přesnost v jakémkoli materiálu díky osvědčené elektronice Bosch s předvolbou a řízením počtu zdvihů pomocí spínače v rukojeti a integrovaného regulačního kolečka – pro jednoduchý začátek řezání a práci přizpůsobenou druhu materiálu. Maximální přesnost a kontrola – díky inovativní funkci Bosch CutControl v kombinaci s integrovaným intenzivním osvětlením PowerLight máte optimální výhled na obrobek a můžete jednoduše a spolehlivě sledovat čáru řezu. Maximální možná robustnost díky krytu převodovky vyztuženému hliníkem a silné robustní hliníkové základové desce.

Další výhody výrobku:
 
Vysoce výkonný motor 650 W a hloubka řezu do dřeva 100 mm – i těžké práce vám tak půjdou lehce od ruky. Čtyřstupňový orbitální pohyb pro rychlejší řezání, lepší průchodnost křivkovými řezy a delší životnost pilového plátku. Systém jednoručního upínání Bosch-SDS pro výměnu pilových plátků jednou rukou se postará o snadnou a bezpečnou výměnu pilového plátku v průběhu několika sekund – bez použití nástrojů. Minimální vibrace díky tlumení vibrací Bosch „Low Vibration“ s lineárním vyvážením hmoty a ergonomickou rukojetí Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou umožňují maximální přesnost a kontrolovanou práci. Vynikající ovladatelnost a kompaktní konstrukce zajišťují kontrolovaný a optimální uživatelský komfort. Zapnutelná funkce odfukování pilin zabezpečuje neustále dobrý výhled na čáru řezu. Jednoduché přestavení hliníkové základové desky pro pokosové řezy a řezání blízko okrajů pomocí upínací páčky bez použití nástrojů. Přípojka k odsávání prachu – pro bezprašnou práci. Nové vedení kabelu se závěsným okem pro praktické uložení.
 
Technické údaje:
 
Jmenovitý příkon 650 W
Výstupní výkon 360 W
Počet volnoběžných zdvihů 500 – 3.100 min–1
Vodicí bota Hliník
Hmotnost 2,3 kg
Hloubka řezu ve dřevě 100 mm
Hloubka řezu v oceli 10 mm
 
Rozsah dodávky:
 
CutControl 
Vodící bota 
Plastový kufr
Boční doraz 
Ochrana proti vytrhávání třísek 
Průhledný ochranný kryt 
1 pilový plátek T 144 D 
1 sada pilových plátků T 234 X 5dílná sada

Doplňkové parametry

Kategorie: Pily
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: