Řetězová pila Bosch UniversalChain 40 - poškozený obal

Akce
Značka: Bosch
ZdarmaZdarma 3 779 Kč –38 %
Řetězová pila Bosch UniversalChain 40 - poškozený obal
3 779 Kč –38 % 2 349 Kč 1 941 Kč bez DPH
Skladem
Elektrická řetězová pila Bosch UniversalChain 40 s délkou lišty 40 cm. Špičkový výkon: 1 800 W s rychlostí řetězu 12 m/s pro vynikající řezný výkon. Trojité pochromování řetězu zaručuje dlouhou životnost, řetěz zůstává déle ostrý. Bosch-SDS zajišťuje snadné napínání a výměnu řetězu bez použití nástrojů. Verze s druhým řetězem navíc. Jedná se o nové zboží s poškozeným obalem. Standardní 2letá záruka s možností prodloužit na 3 roky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická řetězová pila Bosch UniversalChain 40 má špičkový výkon 1 800 W s rychlostí řetězu 12 m/s pro vynikající řezný výkon. Snadné ovládání: systém SDS pro výměnu a napínání řetězu bez použití nástrojů. Delší dobu ostrá: trojité pochromování řetězu pro dlouhou životnost.

Další výhody:

Optimální vyvážení pro práci v každé poloze. Bosch-SDS pro napínání a výměnu řetězu bez použití nástrojů. Mimořádně vysoká rychlost řetězu (12 m/s) pro vynikající řezný výkon. 3x pochromovaný řetěz s dlouhou životností zůstane déle ostrý. Bleskurychle reagující bezpečnostní brzda řetězu (Quick Stop). Ergonomická rukojeť pro řezání a kácení. 7 ocelových zubů pro pevné opření. Záchytný čep řetězu z oceli. Automatické mazání olejem s kontrolkou pomocí průzoru. Boční nádrž na olej s připojeným víkem pro snadné doplňování.

Technické specifikace:
 
 
Výkon motoru 1.800 W
Délka lišty 40 cm
Rychlost řetězu 12 m/s
Tloušťka článků řetězu 1,1 mm
Řetěz Řetěz s mimořádně dlouhou životností (Extra-Long-Life) 3x chromovaný
hmotnost (včetně řetězu a lišty) 4,3 kg

 

Obsah balení:

Elektrická řetězová pila Bosch UniversalChain 40
Kryt řetězu
Vodící tyč
2x řetěz

Doplňkové parametry

Kategorie: Řetězové pily
Záruka: 2 roky

AKE 40-19

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: