Vrtací kladivo PBH 3000-2 FRE

1 hodnocení
Značka: Bosch
7 429 Kč –22 %
hmpbh174
7 429 Kč –22 % 5 799 Kč 4 792,56 Kč bez DPH
V c. skladu dodání do 24-48 hodin

Dvoustupňové vrtací kladivo s velkým výkonem: PBH 3000-2 FRE od firmy Bosch spojuje ryzí sílu s všestranným komfortem. Disponuje velkým výkonem 750 W pro účinné vrtání s příklepem do betonu a zdiva, sekání, vrtání a šroubování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pneumatický příklepovým mechanismus Bosch přenáší do vrtaného otvoru intenzitu příklepu 2,8 J. Nářadí tak bez námahy provrtá ty nejtvrdší materiály, zcela nezávisle na přítlaku. Díky dvoustupňové převodovce se stupněm pro vrtání, elektronice a předvolbě otáček je kladivo PBH 3000-2 FRE vhodné také pro kontrolované vrtání do dřeva a kovu přizpůsobené příslušnému materiálu. Výkonné sekání do betonu a zdiva, vysekávání, vrtání a šroubování s mimořádně velkým výkonem 750 W. Pneumatický příklepový mechanismus Bosch s intenzitou příklepu 2,8 J – maximální intenzita příklepu při opracovávání tvrdých materiálů nezávisle na přítlaku. Výměnné sklíčidlo Bosch-SDS – rychlý přechod mezi upínáním SDS-plus a sklíčidlem pro normální vrtáky s válcovou stopkou bez použití nástrojů. Výkonné sekání do betonu a zdiva, vysekávání, vrtání a šroubování s mimořádně velkým výkonem 750 W. Pneumatický příklepový mechanismus Bosch s intenzitou příklepu 2,8 J – maximální intenzita příklepu při opracovávání tvrdých materiálů nezávisle na přítlaku. Výměnné sklíčidlo Bosch-SDS – rychlý přechod mezi upínáním SDS-plus a sklíčidlem pro normální vrtáky s válcovou stopkou bez použití nástrojů.

Další výhody výrobku:
Dvoustupňová převodovka – velký krouticí moment na první stupeň, velké otáčky na druhý stupeň: pro optimální výkon při vrtání do kovu a dřeva. Upínání nástrojů SDS-plus Bosch – rychlá výměna nástrojů bez použití nářadí a optimální přenos síly. Integrovaná funkce sekání se systémem Vario-Lock – volně volitelná pracovní poloha sekáče. Vypnutí příklepu při vrtání do kovu a dřeva. Elektronika Bosch: regulace otáček pomocí spínače v rukojeti a regulačního kolečka – pro práci přizpůsobenou druhu materiálu.
 
Technické údaje:
Jmenovitý příkon 750 W
Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň) 0 – 1.450 / 3.000 ot/min
Počet příklepu 0 – 4.000 min–1
Síla jednotlivého příklepu (EPTA) 2,8 J
Příklepový mechanismus Bosch pneumatický
Hmotnost 3,3 kg
Max. Ø vrtání do betonu 26 mm
Max. průměr děr do oceli 13 mm
Max. Ø vrtání do dřeva 30 mm
S dutou vrtací korunkou do zdiva 68 mm
 
Rozsah dodávky:
Sklíčidlo s adaptérem Bosch SDS
Plochý sekáč 
Plastový kufr
Hloubkový doraz
Přídavná rukojeť 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrtací kladiva
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: